17.8 C
Скопје

Tag : 15

Живот Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО: Само во костим руска балерина одигра сцена од „Лебедово езеро“ на -15 степени

Слободен печат
Руска балерина, член на светски познатиот театар „Марински“ од Санкт Петербург, на заледен дел од Финскиот залив и при температура од -15 Целзиусови степени во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Холивудското програмирање е вистинско“: Роуз Мекгоуан го обвини оскаровецот дека ја намамил да имаат секс иако имала 15 години

Слободен печат
Актерката Роуз Мекгоуан го обвини режисерот и оскаровец Александер Пејн дека ја намамил на сексуален однос кога имала само 15 години, истакнувајќи дека со години...
Еспресо Жена Магазин Шоу биз

НАЈШОКАНТНИОТ ДЕТАЛ кој го призна ДЕМИ МУР: Мајка ми даде на 15 години да ме СИЛУВААТ за 400 долари

Слободен печат
Биографијата на познатата американска актерка Деми Мур под назив „Inside Out“ подигна голема прашина, особено поради некои детали од нејзината младост за кои јавноста не...
Жена Магазин

ЈА ЧИСТЕЛА КУЌАТА, ПА ДОЗНАЛА ШТО ПРОНАШОЛ МАЖОТ: Мистерија решена по 15 години (ВИДЕО)

Слободен печат
Пред петнаесетина години мајката на Лејси, Кеј го загубила својот дијамантски веренички прстен. По 38 години брак со Дејв, тој прстен добил на вредност, но...
Забава Магазин

15 фотки кои покажуваат како инфлуенсерите ве лажат и на што се се подготвени за лајкови (ФОТО)

Слободен печат
Сите веќе знаеме дека не треба да веруваме на се што ќе видиме на социјалните мрежи. Сите сакаат да ги покажат најдобрите моменти од својот...
Еспресо Храна

Малку поинаков и повкусен појадок кој се подготвува за само 15 минути (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Доколку ви здодеаја буреците, гевреците, сендвичите, пецивата или некое друго вообичаено мени за појадок, имаме совршена идеја за вас. Употребете ги состојките кои ги обожувате:...