24.8 C
Скопје

Tag : кука

Вести Регион

НАЈЛУКАВИОТ потег на Харадинај: Одлично знае зошто се сликаше со овој човек!

Слободен печат
Тренерот на косовската репрезентација во џудо, Дритон Кука, се придружи на Алијансата за иднина на Косово. Веста јавно ја објави и претседателот на ААК, Рамуш...
Еспресо Шоу биз

Мишел Обама откри како изгледало растењето на нејзините ќерки во Белата куќа (ФОТО)

Слободен печат
Поранешната прва дама на Америка, Мишел Обама во интервјуто за „ETonline“ откри како изгледало растењето на нејзините две ќерки во Белата куќа. Таа изјави дека...