Tag : Итна  помош

Хроника

Во болница и таткото на девојчето што се удави во базен во Скопје

Таткото на петгодишното девојче кое пред два дена се удави во базен во населбата Злокуќани, заврши во болница. Таткото бил итно хоспитализиран откако ја разбрал...