Српската пејачка Милица Павловиќ вели дека 9 години не била со маж! (ФОТО)

Една од најатрактивните пејачки во регионот, Милица Павловиќ во интервју за курир.рс во емисијата „Пулс Србија“ откри приватни детали од својот живот.

Имено, таа откри дека 9 години не била со маж, но и откри кои особини треба да ги поседува нејзиниот партнер.

– Јас не можам да бидам со личност која не знае што сака од себе и од својот живот. Јас знам што сакам од себе. Не можам да бидам со личност која не е остварена, која нема цел“, вели Милица и додавa:

 

View this post on Instagram

 

“A nocas… Totalna dominacija “✨

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

– Тој на почетокот може да биде задоволен со нешто, но подоцна ќе се појави тој хендикеп и не може да се покаже пред жената онака како треба, да биде маж во вистинска смисла на зборот“, вели Павловиќ.

Прочитајте и...  Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Пејачката истакна дека во последните девет години не била со маж, а во медиумите досега нема претставено момче, па многумина се прашуваат кога ќе се појави вистинскиот за Милица.

 

 

 

Прочитај повеќе

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат

Жешко лето: Гласајте за најсекси бикини на македонската естрада! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова идеја за ова попладне: Кремаста и лесна пилешка салата – Нема да можете да престанете да ја јадете! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Стефан од „Некст тајм“ за ова лето ќе ви препорача: На гравче во Жван, на пливање во Љубаништe! (ФОТО)

Васко Спасоски

Обидете се да ослабете со „Војничка диета“

Слободен печат

Беше една од најпосакуваните актерки во Холивуд, а по турбулентниот брак со Стивен Сегал стана непрепознатлива! (ФОТО)

Слободен Печат