Од што се плаши Северина: Ја ангажирале и бајачката на Кеба за спас - Слободен печат

Од што се плаши Северина: Ја ангажирале и бајачката на Кеба за спас

Северина и нејзиниот сопруг се уверени дека некој им фрлил црна магија, па затоа побарале помош од семејството на Игор, кои им ја препорачале својата семејна бајачка, пишува Курир.рс.

Семејството на Игор Којиќ е доста суеверно, а се зборува и дека имаат своја „матична“ бајачка, која со години им помага да се заштитат од негативна енергија, уроци, црни магии и злобни луѓе.

Со оглед на тоа што во последните месеци животот на Северина е вистински хаос, како сламка за спас таа ја гледа токму семејната бајачка на семејството на нејзиниот сопруг.

Поранешната девојка на Кеба, Љиљана Јевремовиќ, која е познат текстописец, но и мајка на неговата вонбрачна ќерка, за Курир.рс изјавила дека ѝ е сосема познато дека пејачот и неговата сопруга веруваат во магии и дека посетуваат бајачки.

Прочитајте и...  Еден од омилените тајни агенти си пронајде нова професија (ФОТО)

Исто така, пред два месеци сопругот на Северина е снимен преку безбедносни камери како остава нешто пред куќата на бизнисменот Милан Поповиќ, со кој пејачката се бори за старателство над синот. Откако била повикана полиција, констатирано е дека се работи за свеќа која се користи во ритуални цели. Очигледно, семејството на Којиќ е доста суеверно, а веќе во тоа се впушта и самата Северина.

Прочитај повеќе

Австралиската Ким Кардишијан е помеѓу најпопуларните фитнес блогерки на светот (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Озборн ја смени фризурата по која беше впечатлива! (ФОТО)

Слободен печат

Мишел Обама сподели фотографија од нејзината матура! (ФОТО)

Слободен печат

Кои се најопасните сексуални пози?

Слободен печат

Рита Ора со провокативна фотографија ги покажа новите тетоважи (ФОТО)

Слободен печат

Ирина Шајк ги распамети мажите околу неа со своето играње! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

единаесет + Шестнаесет =

Прочитај повеќе

Еден од омилените тајни агенти си пронајде нова професија (ФОТО)

Слободен печат

Џастин Тимберлејк проговори за траумите кои ги доживеа на почетокот од кариерата (ВИДЕО)

Слободен печат

Оливија Кулпо изгледа беспрекорно во трендот што ќе доминира летово! (ФОТО)

Слободен печат

Тито, Хитлер, Фројд и Сталин: Во иста година живееле во ист град!

Слободен печат

По 35 години решена мистеријата на плочата на Бајага, програмерите го дешифрираа записот (ВИДЕО)

Слободен печат

Хари и Меган својот син го одгледуваат како веган: Кралицата загрижена за здравјето на малиот Арчи

Слободен печат