Северина објави фотографија за да ја одбележи годишницата, фановите воодушевени: Ова е вашата најубава слика! (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија со сопругот Игор Којиќ, по повод пет години поминати заедно.

„Пет години љубов, среќа, почит, верба, пет години прекрасен живот. Те сакам“, напиша пејачката на Инстаграм.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

„Честитки, преубави сте“, „Прекрасен пар“, „Ова е вашата најубава слика“, „Горди сме на вас“, гласат само некои од коментарите под фотографијата.

Северина инаку се наоѓа во карантин во Белград. Пејачката времето го минува во готвење и чистење на домот, за што редовно ги известува обожавателите на социјалните мрежи.

Прочитајте и...  Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет причини зошто мажите го обожаваат женскиот оргазам!

Васко Спасоски

Шероун Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Каква маскара да одберете според формата на вашите трепки, еве ги препораките

Слободен печат

Мартин Вучиќ објави заедничка фотографија со Драган и напиша нешто што ќе ве растажи сите! (ФОТО)

Васко Спасоски