Сарај: 14-годишно момче нападнато со остар предмет – Слободен печат
Хроника

Сарај: 14-годишно момче нападнато со остар предмет

Како што соопшти МВР, момчето имало повреда на раката, а случајот во полицијата го пријавил неговиот татко.

Вчера 14-годишно момче било нападнато со остар предмет во Рекреативниот центар Сарај.

Како што соопшти МВР, момчето имало повреда на раката, а случајот во полицијата го пријавил неговиот татко.

Настанот се случил околу 10.30 часот. Од полицијата велат дека работат на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close