Сандра Булок во најпопуларниот капут на сезоната: Сите се вртеа по неа! (ФОТО) - Слободен печат

Сандра Булок во најпопуларниот капут на сезоната: Сите се вртеа по неа! (ФОТО)

Холивудската актерка го прошета капутот по кој збудалеа трендсетерките

Сандра Булок (55) е слика во релаксирано издание додека излегувала од едно кафуле каде купила кафе за носење.

Холивудската актерка за утринската прошетка облекла хеланки и обична маица во црна боја, додека овој лежерен аутфит го надополни со теди капут од миди крој во валкано бела боја.

Станува збор за најпопуларниот модел на капут во последните неколку години кој е толку удобен и шик што трендсетерките се луди по него.

профимедиа

Овој капут ќе ве заштити и од дожд бидејќи има капуљача, а она што е карактеристично се и предните големи џебови.

Стајлингот го заокружи со очила за сонце и ефектно ланче.

Прочитај повеќе

Принцот Хари се збогуваше од кралското семејство и пристигна во Канада: Почнува нов живот со Меган и Арчи (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Слободен печат

По шпекулациите за развод Џулија Робертс со сопругот во јавноста: По подолго време заедно на настан (ФОТО)

Слободен печат

Тексас јакната со крзно е апсолутен хит (ФОТО)

Слободен печат

Домашна витаминска вода којa секој треба да ја консумира – Направете си ја веднаш!

Слободен печат

Хороскоп за 21 јануари – Биковите ќе имаат среќа во работата, лавовите можеби ќе ја запознаат сродната душа

Слободен печат

Остави Коментар

8 + two =

Прочитај повеќе

Поради фотографијата на која покажала премногу ги изгубила следбениците на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Слободен печат

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Слободен печат

Нашата Ана Марија од Скопје зачекори на модната писта на „Guess“ во Лугано (ФОТО)

Слободен печат

Уловен во прељуба: Реакцијата на овој маж кога ќе сфати дека го снимаат е бесценета (ВИДЕО)

Слободен печат

Зарем е можно вака да изгледа: Први фотки на Камерон Дијаз по породувањето (ФОТО)

Слободен печат