Родителите на Бред Пит ја запознаа новата снашка (ФОТО) - Слободен печат

Родителите на Бред Пит ја запознаа новата снашка (ФОТО)

Актерот Бред Пит ја запознал својата девојка Алија Шокат со родителите, пишуваат американските таблоиди.

Магазинот „Woman’s Day“ потврди дека згодниот актер се одлучил својата „пријателка“ да ја запознае со своите родители.

профимедиа

„Родителите на Бред се многу конзервативни луѓе, па така тој со овој негов потег многу ризикуваше. Тој во домот им донесе девојка за која тие не знаат ништо. Сепак таа многу им се допаднала. Таа е фина, смирена, цврсто стои на земјата и воопшто не е залудена од славата на Бред. Токму таква жена му е потребна по катастрофалниот брачен бродолом со Анџелина Џоли“, изјавил изворот за овој магазин.

профимедиа

Како што пишувавме неодамна Пит и Алија се забележани заедно на една уметничка галерија. Таблоидите од тој момент почнаа да шпекулираат за нивната љубовна врска. Двајцата негираа дека се заљубени и дека се само пријатели.

Прочитај повеќе

Еминем изненади со нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Маж од Уганда мета на критики и потсмев: Се венчал со маж мислејќи дека е жена! (ФОТО)

Слободен печат

Вака се сака поранешната сопруга: Мустафа Сандал на Емина Јаховиќ за роденден и подарил часовник од ….. евра!

Слободен печат

Поради оваа ПРЕУБАВА девојка уште утре ќе започнете да учите ерменски песни (ВИДЕО)

Слободен печат

Канадски весник најави „топол“ пречек за кралскиот пар: Хари и Меган и зошто кралското семејство не може да живее во Канада

Слободен печат

Базен, секси бикини и поза од која „боли“ глава: Пејачката Теа Трајковска не се плаши од зимата! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

7 + sixteen =

Прочитај повеќе

Зошто Финска е идеална за живот: 11 работи што ги прават Финците најсреќен народ на светот!

Слободен печат

Актерката Нина Деан е бремена: Пресреќна сум, никогаш не ми било вака! (ФОТО)

Слободен печат

Направила вообичаена операција за подмладување, а потоа се тргнало наопаку: Позната водителка за малку ќе го загубела видот и јавно зборуваше за тоа

Слободен печат

Ниту дебелиот џемпер не успеа да ги сокрие накострешените гради на Џенифер Лопез (ФОТО)

Слободен печат

Што е јапонски маникир и зошто морате да го пробате?

Слободен печат

Момчињата бегаат од неа поради џиновските веѓи, а девојките ја исмејуваат: Погледнете ја како изгледа! (ФОТО)

Слободен печат