Tag : снашка

Еспресо Шоу биз

Родителите на Бред Пит ја запознаа новата снашка (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Бред Пит ја запознал својата девојка Алија Шокат со родителите, пишуваат американските таблоиди. Магазинот „Woman’s Day“ потврди дека згодниот актер се одлучил својата „пријателка“...