ПОНИЖУВАЧКИ: Откриен прекарот кој кралската фамилија го користела за Меган

Кога се уште била нова во кралската фамилија, Меган Маркл открила дека нејзината мајка ја викала „цветче“. Меѓутоа кралската фамилија немала баш убав прекар за војвотката од Сасекс.

Познато е дека членовите на кралската фамилија си имаат дадено невообичаени прекари – така, на пример, принцезата Дијана го викала принцот Вилијам вомбат и големиот Вили, а принцот Џорџ, наводно, го носи прекарот Арчи. Кралицата Елизабета отсекогаш го носела прекарот „Лилибет“, а за Меган оваа фамилија сочувала еден навредлив прекар.

Кога се уште била нова во кралската фамилија, Меган Маркл открила дека нејзината мајка ја викала „цветче“. Меѓутоа кралската фамилија немала баш убав прекар за војвотката од Сасекс.

Наводно, како што тврди новинарката Софија Мани-Кутс, „еден од постарите членови на кралската фамилија ја нарекува Меган „жена-диплома“. Со тоа, објаснува новинарката, алудира дека таа ќе трае три години, колку што трае процесот за школување за „бечлор“ дипломата.

Прочитајте и...  Проверете дали ве има во Избирачкиот список

Меган, инаку, овие денови е сама во Канада, каде е снимена на аеродромот. Меган делува многу среќно, и покрај тоа што канадската јавност се противи да им пружи гостопримство на неа и Хари, за да не го прекршат протоколот помеѓу Англија и Канада.

Прочитај повеќе

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат

Филипче: Пациентката со коронавирус е во добра состојба, идентификувани се и другите патници во комбето

Слободен печат

Меган Маркл е нејзин идол – Хелен досега потрошила илјадници долари за да изгледа како неа! (ФОТО)

Слободен печат

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат

Принцот Хари јасно порача: Викајте ме само Хари!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Детската клиника во Скопје ги забрани посетите на малите пациенти

Слободен печат

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Слободен печат

Македонците започнаа да ги празнат продавниците (ФОТО)

Слободен печат

Препознајте го малиот гениј: Овие знаци откриваат дека детето е натпросечно интелигентно

Слободен печат

Еди Марфи е рекордер по број на деца: Еве од колку жени добил 10 наследници! (ФОТО)

Слободен печат

Барам правда, молам Бога да ја нема

Ерол Шаќири