Tag : прекар

Забава Магазин Магазин слајдер Сцена

Жељко Ражнатовиќ сите го познаваа како Аркан, но тој во полициските кругови имал уште еден прекар! (ФОТО)

Васко Спасоски
Жељко Ражнатовиќ, покојниот сопруг на Светлана Цеца Ражнатовиќ сите го знаат по прекарот Аркан, но малкумина знаат дека тој имал уште еден прекар. Имено, како...
Магазин Слајдер

ПОНИЖУВАЧКИ: Откриен прекарот кој кралската фамилија го користела за Меган

Слободен печат
Познато е дека членовите на кралската фамилија си имаат дадено невообичаени прекари – така, на пример, принцезата Дијана го викала принцот Вилијам вомбат и големиот...
Еспресо Шоу биз

ШТОМ СЕ ПОЈАВИЛА НА ФАКУЛТЕТОТ ГО ДОБИЛА ОВОЈ ПРЕКАР! Кој би рекол дека ВОЈВОТКАТА некогаш вака ја нарекувале!

Слободен печат
Кејт Мидлтон го оствари сонот на секоја девојка и се омажи за принцот. Првата обична смртничка која се омажи во кралско семејство, принцот го освоила...
Еспресо Шоу биз

Малума го освои светот, но дали знаете како го добил ова уметничко име? (ФОТО)

Слободен печат
Колумбија во 21 век после Шакира доби уште една музичка ѕвезда, а тоа е Малума. Ова момче својата кариера ја започна во 2010 година, а...
Еспресо Шоу биз

Малечката принцеза веќе доби свој прекар во училиштето (ФОТО)

Слободен печат
Принцезата Шарлот минатата недела за првпат тргна во училиште, а на првиот ден од наставата таа пристигна во друштво на родителите и постариот брат Џорџ....
MacedonianAlbanian