ПОМОШНИЧКАТА УДРИ ПО ПЕЈАЧОТ: Заработуваше милиони, а јас немав што да јадам - Слободен печат

ПОМОШНИЧКАТА УДРИ ПО ПЕЈАЧОТ: Заработуваше милиони, а јас немав што да јадам

Ема Портнер е поранешна кореографка и помошничка на славниот Џастин Бибер, која му помагала со кореографиите на неговата турнеја во 2016 година.

Таа отворено зборува дека жали што некогаш соработувала со него.

„Ти го дадов своето тело, креативноста, времето и трудот. Ти заработи милиони, а јас ништо. Сама ги чистев подовите во салата за танцување. Начинот на кој ме деградираше е срамен“, изјавила Ема.

Таа е позната по тоа што е во брак со актерката Елен Пејџ. Фановите на Бибер застануваат во негова одбрана, но секако, има и многу кои се на страната на Ема.

View this post on Instagram

💪🏻🇨🇦

A post shared by Emma Portner (@emmaportner) on

Прочитајте и...  Целиот свет е во шок: Загина Коби Брајант – еден од најдобрите кошаркари на планетата!

Прочитај повеќе

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Слободен печат

Покрај Брајант, меѓу загинатите е и најстарата ќерка Џиџи

Слободен печат

Целиот свет е во шок: Загина Коби Брајант – еден од најдобрите кошаркари на планетата!

Слободен печат

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Слободен печат

Остави Коментар

twenty + 19 =

Прочитај повеќе

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Слободен печат

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат