По документарецот за Мајкл Џордан, на Кармен Електра рекордно ѝ скокна популарноста на Порнхаб

Откако Кармен Електра се појави во документарниот филм „The Last Dance“, нејзините фанови очигледно сакаат да видат „повеќе материјал“, што придонесе за незапомнет интерес за неа на една од најголемите светски порно-платформи, Порнхаб.

View this post on Instagram

🖤🖤🖤

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

Кармен во документарецот зборува за врската со кошаркарот Денис Родман и секако за моментот кога Мајкл Џордан ги фатил во кревет.

Појавувањето на Електра во документарецот ќе остане запомнето од неколку причини, а тоа очигледно ги инспирирало фановите да се фрлат на пребарување за плејбој-зајчицата.

Како што велат од Порнхаб, пребарувањето за Електра е абнормално пораснато оваа недела, повеќе од 1,7 милиони луѓе ги пребарувале нејзините видеоснимки, пренесува ТМЗ.

За споредба, на денот кога е објавен филмот, регистрирани се само 14.796 пребарувања, а по објавувањето на дневно ниво се забележени 393.000 пребарувања.

На 28 април се регистрирани рекорден број пребарувања за Кармен Електра – 558.000.

 

pornhub.com
Прочитајте и...  Сокот од нане ќе ви реши бројни здравствени проблеми

Прочитај повеќе

Хороскоп за 11 август: Очекувајте нагло зголемување на вашата популарност

Слободен печат

Како изгледа Хали Бери на плажа на 53 години? 300.000 лајкови доволно говорат за тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Слободен печат

Упадна на венчавката и му довикуваше на младоженецот: „Носам твое дете“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Венчавка како од бајките: Во Ровињ се ожени актерот Жарко Димоски! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Необјавениот албум на Дејвид Боуви наскоро пред слушателите

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кај нас го правеа хомосексуалец, а само да ја видите неговата сопруга: Се сеќавате на Сакис Рувас!(ФОТО)

Васко Спасоски

Една од најубавите жени во светот во шестата деценија позираше прекриена само со пешкир: Ниту фризура, ниту грам шминка а изгледа како авион (ФОТО)

Слободен печат

Брена го жени најмладиот син: Виктор ги кажа сите детали за свадбата и неговата избраничка Сандра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Антонио Бандерас позитивен на коронавирус: Се чувствувам малку поизморено од вообичаено

Слободен печат

Јелена Ѓоковиќ не може да закрепне од короната: Ноле е загрижен за здравјето на сопругата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Практично, а совршено чисти: Направете ваша „тоалет бомба” од состојки кои СИГУРНО ги имате во кујната! (ВИДЕО)

Слободен печат