Ова е ПРЕЖЕШКО! Пејачката Туна објави фотографии на кои позира гола! (ФОТО)

Познатата пејачка Туна Сејдиу е позната по тоа што сака да ја провоцира јавноста и кога го прави тоа го прави со стил.

Туна и овојпат своите половина милион обожаватели на Инстаграм ги почести со неколку жешки фотографии, од кои богами застанува здивот.

Таа пред само три дена објави фотки на кои очигледно е гола.

Атрактивната пејачка на себе има само високи чизми, а интимните делови ги сокри со зелена наметка.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Прочитајте и...  Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат