Одлука на Комисијата за жалби при Советот за етика во медиумите на Македонија (СЕММ) за Слободен печат – Слободен печат
ВестиМакедонија

Одлука на Комисијата за жалби при Советот за етика во медиумите на Македонија (СЕММ) за Слободен печат

 

Јавен протест на Слободен Печат кон одлуката на СЕММ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close