Од нејзиниот мини фустан ќе добиете главоболка - Маја Шупут ги распамети фановите (ФОТО) - Слободен печат

Од нејзиниот мини фустан ќе добиете главоболка – Маја Шупут ги распамети фановите (ФОТО)

Маја Шупут не престанува да воодушевува со своите екстравагантни модни комбинации во кои привлекува внимание каде и да се појави.

Популарната пејачка на Инстаграм објави фотографија на која позира во краток фустан во кој до израз доаѓаат нејзините витки секси нозе.

View this post on Instagram

Ready for Rimac group party 🎤🎤🎤

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Провокативната комбинација ја надополни со високи потпетици, но и со својата долга плава коса врзана во репче.

Фотографијата за неколку минути доби речиси 15.000 лајкови, а сите фанови беа воодушевени од нејзината беспрекорна линија.

Прочитајте и...  Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Прочитај повеќе

Зошто не ги покрила со косата? Розга настапуваше со фластери на ушите! (ФОТО)

Слободен печат

Славните дами воодушевија: Најубавите аутфити од доделувањето на MAC наградите (ФОТО)

Слободен печат

Ја нарекуваат Хулк во сукња: Еве зошто Наталија посакала токму вака да изгледа! (ФОТО)

Слободен печат

Не знаете каде на зимување? Ова е најдоброто луксузно скијачко одморалиште во Швајцарија!

Слободен печат

Топ 5 фризури кои ќе доминираат во 2020 – Толку женствени и елегантни! (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Слободен печат

Остави Коментар

4 × 3 =

Прочитај повеќе

Лорен Дрејн е најзгодната медицинска сестра на светот (ФОТО)

Слободен печат

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Слободен печат

„Најголемата лага по Дедо Мраз“: Познатата емисија „Карпул Караоке“ всушност е телевизиска измама! (ВИДЕО)

Слободен печат

Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Слободен печат

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Слободен печат

Пенелопе Круз мами воздишки во фантастичен цветен фустан! (ФОТО)

Слободен печат