НИ ТРАГА ОД ГОЛЕМИОТ ЗАВОДНИК: Џерард Батлер сликан неуреден и со пивски стомак (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

НИ ТРАГА ОД ГОЛЕМИОТ ЗАВОДНИК: Џерард Батлер сликан неуреден и со пивски стомак (ФОТО)

Погледнете колку изгледа неуредно, неговата фризура е вистински хаос, а пивскиот стомак кажува дека заводникот се запуштил.

Жените ќе се запрепастат кога ќе видат како сега изгледа поранешниот голем заводник од Холивуд.

Извајано тело, густа брада и мажествен глас, тоа беше она што го красеше овој голем заводник кој поради овие негови способности беше нарекуван и како наследникот на Џорџ Клуни.

Но, папараците фатија една друга слика од неговиот живот која веруваме ќе ве разочара, погледнете.

Погледнете колку изгледа неуредно, неговата фризура е вистински хаос, а пивскиот стомак кажува дека заводникот се запуштил.

профимедиа
профимедиа

 

профимедиа

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close