Незгоден крој на фустанот: Луѓето мислат дека Кејт Мидлтон намерно ги покажала брадавиците (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Незгоден крој на фустанот: Луѓето мислат дека Кејт Мидлтон намерно ги покажала брадавиците (ФОТО)

Фустанот на Кејт предизвика полемики, дали таа ги покажува своите брадавици или кројот на фустанот е незгоден.

Кејт Мидлтон беше на Вимблдон заедно со својата сестра и војвотката Меган Маркл, а и двете за своите можности беа скромно облечени, иако нивните фанови водеа битна преку коментарите која изгледа подобро.

Profimedia

Но, фустанот на Кејт предизвика полемики, дали таа ги покажува своите брадавици или кројот на фустанот е незгоден. Луѓето преку коментари ја критикуваа дека таа не носи градник, а други ја бранеa на сметка на лошиот крој.

Погледнете и проценете сами…

Profimedia

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close