Tag : фустанот

Магазин Магазин слајдер Сцена

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат
Една од најплатените манекенки на денешницата Кендал Џенер ја запрепасти јавноста откако беше сликана во Милано. Имено, во тесниот фустан во кафена боја Кендал по...
Еспресо Шоу биз

Таа не носи градник: Градите на Карлеуша и излегоа од фустанот (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша уште еднаш покажа дека нема влакна на јазикот ниту кога станува збор за слободното облекување. Таа се одлучи за стајлинг кој не може...
Еспресо Шоу биз

Незгоден крој на фустанот: Луѓето мислат дека Кејт Мидлтон намерно ги покажала брадавиците (ФОТО)

Слободен печат
Кејт Мидлтон беше на Вимблдон заедно со својата сестра и војвотката Меган Маркл, а и двете за своите можности беа скромно облечени, иако нивните фанови...
MacedonianAlbanian