Неочекувано! Огњен Врањеш ги повлече сите тужби против Јелена Карлеуша (ФОТО)

Фудбалерот Огњен Врањеш ја повлече кривичната тужба против Јелена Карлеуша, соопштија денеска неговите правни застапници во Првиот основен суд во Белград.

Босанскиот фудбалер ја тужеше Јелена за кривично дело – навреди на фејсбук-страницата во јануари оваа година.

 

View this post on Instagram

 

😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Да потсетиме, Врањеш денеска требаше да се појави на суд, но наместо тоа беше кажано дека ја повлекува кривичната тужба.

 

View this post on Instagram

 

🌊🌊🌊9-11

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

Но, како што пишуваат српските медиуми, Врањеш не ја повлекол само оваа тужба, туку сите тужби против Јелена.

Прочитајте и...  Моравме да чекаме два месеци за да дознаеме дали сме добиле син или ќерка

– Сите постапки, тужби, парнични и кривични пријави против Јелена се повлечени – изјавила правната застапничка на фудбалерот.

Прочитај повеќе

Поранешната сопруга на холивудскиот злоставувач најде нова љубов (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара изгледа малку лаже! Српската пејачка плаќа приватен авион од 15.000 евра за да стигне на настап што го наплатува 7.000 евра?

Слободен печат

Манекенката со Даунов синдром ја водеше ревијата на Модната недела во Њујорк! (ФОТО)

Слободен печат

Елена Велевска ја објави најпровокативната фотка досега: Го откопча палтото и има што да се види… (ФОТО)

Слободен печат

Џони Деп призна дека е воодушевен од ќебапи!

Слободен печат

Гвинет Палтроу стави маска да се заштити од коронавирусот и даде совети за заштита! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Поранешното момче на водителката што се самоуби ги објави нивните последни пораки! (ФОТО)

Слободен печат

„Brass Brothers“ ќе ве заразат со нивната прва авторска песна „Време – невреме“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Алек и Хиларија Болдвин уште еднаш докажаа дека трагедиите не им можат ништо!

Слободен печат

„Злобничка“ во жешко издание: Познатата актерка се соблече скроз гола и ја покажа тетоважата над задникот! (ФОТО)

Слободен печат

Шехерезад изгледа прекрасно само неколку дена пред породувањето! (ФОТО)

Слободен печат

Па, не го можам бре јас ова: Стихови на Цеца ги поврзаа со коронавирусот, а нејзината реакција ќе ве изнасмее! (ФОТО)

Слободен печат