Tag : огњен врањеш

Еспресо Шоу биз

Неочекувано! Огњен Врањеш ги повлече сите тужби против Јелена Карлеуша (ФОТО)

Слободен печат
Фудбалерот Огњен Врањеш ја повлече кривичната тужба против Јелена Карлеуша, соопштија денеска неговите правни застапници во Првиот основен суд во Белград. Босанскиот фудбалер ја тужеше...
Еспресо Шоу биз

Импресиите од прославата на Врањеш не стивнуваат: За Цеца најскапиот апартман! (ФОТО)

Слободен печат
Импресиите од прославата на 30-от роденден на Огнен Врањеш не стивнуваат. Во еден од најелитните ресторани на Глифада Врањеш сакал сè да биде на ниво...
Еспресо Шоу биз

Поранешниот „швалер“ на Карлеуша ја „улови“ најубавата српска блогерка (ФОТО)

Слободен печат
Фудбалерот Огнен Врањеш кој сите вие го познавате од порно-аферата со Јелена Карлеуша, наводно сега ја освоил младата српска блогерка Зорана Јовановиќ, позната како Зоранах,...
Еспресо Шоу биз

Јелена Карлеуша им покажа среден прст на новинарите: Пејачката денес беше на суд поради ова… (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша денеска во 11 часот имаше закажано судење со Огњен Врањеш, меѓутоа пејачката и нејзиниот адвокат од судот си заминале неколку минути порано. Како...
Еспресо Шоу биз

Прва средба помеѓу Душко Тошиќ и Огнен Врањеш по се*с скандалот: Се гледале во очи и … (ФОТО)

Слободен печат
Душко Тошиќ и Огнен Вранеш се сретнаа првпат по порно-аферата која го потресе Балканот, каде главни актери беше токму босанскиот фудбалер и Јелена Карлеуша. Шок-средбата...
Еспресо Шоу биз

ЈЕЛЕНА ПОЛУДЕ: Врањеш ја уценува со висока сума за да ја повлече тужбата

Слободен печат
Адвокатските канцеларии кои ги застапуваат, веќе со месеци се обидуваат да најдат решение за спогодба меѓу Јелена и Огњен...
Еспресо Шоу биз

БИ ГИ ПРОДАЛЕ ЛИ ЗА ТОЛКАВА СУМА? Колку чини разоткривањето на Беквалац и Карлеуша?

Слободен печат
Една продукција плаќа дебели хонорари за да јавно да ги разоткрие срамните детали за Јелена Карлеуша и Наташа Беквалац...
Еспресо Шоу биз

ПОЛИЦИЈАТА ЈА АПСИ КАРЛЕУША?! Се плаши дека допрва ќе пука срам од аферата со Врањеш

Слободен печат
Таа сака оваа агонија што побрзо да заврши, поради тоа што лесно може да стигне до нејзините деца, бидејќи веќе предолго време е медиумски експлоатирана....
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША ЌЕ БИДЕ ПРИВЕДЕНА? Адвокатите на Врањеш одлучни за следниот чекор

Слободен печат
Адвокатите на Огњен Врањеш по завршувањето на денешното рочиште истакнале дека ќе бараат од судот Јелена Карлеуша да биде приведена и донесена со полиција. Таа...