Најсекси фраерот на планетата нападнат дека „се запустил“ поради овие фотки, дали се согласувате? (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Најсекси фраерот на планетата нападнат дека „се запустил“ поради овие фотки, дали се согласувате? (ФОТО)

Фотографијата од Џејсон која кружи на интернет покрена лавина коментари, во голем број негативни, бидејќи тој на оваа фотка нема баш толку моќни мускули какви што се неговите слики на Инстаграм.

Најсекси фраерот „изгледа како теткица“ – што велите вие на тоа?

Сите знаеме како изгледа Џејсон Момоа (39) и сите знаеме дека е најсекси фраер на денешницата, и речиси нема жена која останува ладнокрвна на неговите мускули, згодното тело и грубото, но секси лице.

Фотографијата од Џејсон која кружи на интернет покрена лавина коментари, во голем број негативни, бидејќи тој на оваа фотка нема баш толку моќни мускули какви што се неговите слики на Инстаграм.

Еве за која фотографија се работи:

профимедиа

„Заборавивте да му ги фотошопирате мускулите“, „Изгледа како некоја теткица“, „Се здебелил и се запуштил“, се само некои од критиките.

Некои фанови веднаш застанаа во негова одбрана и наведоа дека актерот како и секогаш изгледа фантастично.

И додека корисниците на социјалните мрежи се караат околу неговиот изглед, тој ужива на семејниот одмор во Венеција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close