На Спејко му раскина девојката во „Задруга“: „Тој е само слика без тон, со него имам само монолог“! (ВИДЕО) - Слободен печат

На Спејко му раскина девојката во „Задруга“: „Тој е само слика без тон, со него имам само монолог“! (ВИДЕО)

Нашиот учесник во српското реално шоу „Задруга“, Дарко Спејко е повторно сингл откако му раскина девојката Тара Симов.

Тара беше толку груба што пред сите останати кандидати го нападна Спејко и му „плесна“ се во лице.

Таа ги наведе причините зошто не се повеќе заедно, а едната од нив е тоа дека нашиот претставник бил како „слика без тон“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

NJEGOVO PONAŠANJE JE KLINAČKO! Tara PORAZILA Spejka žustrim osudama, on samo izustio: ŽAO MI JE ŠTO SMO BILI ZAJEDNO!

A post shared by Zadruga (@zadruga) on

Прочитајте и...  Бојата на долната облека кај жените открива каков љубовник е таа во кревет!

Прочитај повеќе

Неодоливата Лорен Симпсон и корисни совети како да постигнете совршено тело! (ФОТО)

Слободен печат

Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан се обиде да го бакне Кание, а тој „ладно“ ја одби! (ВИДЕО)

Слободен печат

Бојата на долната облека кај жените открива каков љубовник е таа во кревет!

Слободен печат

Ниту родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска го промени изгледот! (ФОТО)

Слободен печат

Шокантни резултати: Повеќе од 10 сексуални партнери – поголем ризик од рак?

Слободен печат

Остави Коментар

3 × 4 =

Прочитај повеќе

Поранешната тинејџерска ѕвезда го запознала својот вереник на рехабилитација! (ФОТО)

Слободен печат

Северина се огласи откако го отстрани презимето Којиќ! (ФОТО)

Слободен печат

Шабан и Есма беа големи пријатели: Погледнете што напишал тој за неа кога таа почина (ФОТО)

Слободен печат

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Слободен печат

Голи нозе, мини-фустан, впечатлива боја… Брижит Макрон во комбинација која малку жени би се осмелиле да ја носат (ФОТО)

Слободен печат

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Слободен печат