Му купила нешто што долго го меркал: Рада Манојловиќ го изненади Харис со скапоцен подарок од 9.500 евра – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Му купила нешто што долго го меркал: Рада Манојловиќ го изненади Харис со скапоцен подарок од 9.500 евра

Имено, како што пренесува извор близок на фолкерката, Рада на 9ти јуни го однела Харис на романтична вечера на еден белградски сплав.

На Харис Берковиќ неодамна му беше роденден, а неговата избраничка Рада Манојловиќ не жалела пари за да го израдува на најдобриот можен начин.

Имено, како што пренесува извор близок на фолкерката, Рада на 9ти јуни го однела Харис на романтична вечера на еден белградски сплав.

Меѓутоа тоа не било се. Во еден момент Манојловиќ му дала запакуван подарок, а вистинско одушевување настанало кога тој сфатил што таа му подарила.

Станува збор за рачен часовник во вредност од 9.500 евра, а пејачот особено бил одушевен од тоа што Рада се распрашала кај неговите пријатели, па затоа му го купила тој часовник кој тој планирал сам да си го набави.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close