Министерот Димитров се сретна со другарите од средно, меѓу нив и поранешната министерка (ФОТО) – Слободен печат
ВестиМакедонија

Министерот Димитров се сретна со другарите од средно, меѓу нив и поранешната министерка (ФОТО)

Поранешната министерка за информатичко општество во владата на ВМРО-ДПМНЕ, Марта Арсовска Томовска, на својот Фејсбук профил објави фотографија со пријателите од средно училиште, меѓу кои и актуелниот министер за надворешни работи, Никола Димитров.

„Корчагин ’91“, напиша Томовска.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close