15 C
Скопје

Манијак се обидел да силува девојче во тоалетот на трговски центар во Белград

Девојчето се тресело и врескало од страв, а полицијата набрзо го блокирала целиот трговски центар и го уапсила мажот кој избегнат да биде претепат од нервозните лути родители.

Вистинската драма се случила вчера околу 19 часот во трговски центар во Белград.

Постар човек се обидел да силува десетгодишно девојче.

Тој го однел девојчето во тоалет, но за среќа нејзината сестра го забележала настанот.

Девојчето се тресело и врескало од страв, а полицијата набрзо го блокирала целиот трговски центар и го уапсила мажот кој избегнат да биде претепат од нервозните родители.

Поврзани вести

Скопјанец ја бара малолетната ќерката (15) – побегнала кај постар гевгеличанец

Слободен печат

Изгоре куќа во Скопје

Повреден мотоциклист во сообраќајка во Ѓорче Петров

121 сообраќаен прекршок во Скопје, 64 за брзо возење

Вознемирувачка содржина: Превртен автомобил пред Коњари

Слободен печат

Во Клиничкиот центар починал повреден работник, телото е предадено на обдукција

Слободен печат

Остави Коментар