МАКЕДОНСКА ЕСТРАДА: На која најдобро ѝ стои бикинито? (ГАЛЕРИЈА) - Слободен печат

МАКЕДОНСКА ЕСТРАДА: На која најдобро ѝ стои бикинито? (ГАЛЕРИЈА)

Заслужените годишни одмори македонските естрадни ѕвезди најчесто ги поминуваат на плажите, а нивните секси изданија никого не оставаат рамнодушен.

Која од нив најдобро изгледа во бикини?

Изборот дефинитивно не е лесен.

Елена Ристеска/Instagram
Елена Ристеска/Instagram
Сузана Гавазова/Instagram
Викторија Лоба/Instagram
Викторија Лоба/Instagram
Антонија Гиговска/Instagram
Аделина Тахири/Instagram
Аделина Тахири/Instagram
Катерина Ивановска
Катерина Ивановска/Instagram
Маријана Станојковска/Instagram
Алтуна Сејдиу/Instagram
Наташа Малинкова/Instagram
Дани Димитровска/Instagram
Јелена Спанџарска/Instagram
Лила Филиповска/Instagram

Прочитај повеќе

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Слободен печат

Му го скршила срцето, а не стигнал да ја испрати на вечното почивалиште: Тома ѝ испратил букет бели рози и ја напишал најтажната песна! (ВИДЕО)

Слободен печат

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Слободен печат

Ана Николиќ отпатува во Мароко да сними спот, но не ги заборави обожавателите! Им испрати жешка фотка! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

thirteen + 15 =

Прочитај повеќе

Прва фотографија по породувањето: Српската пејачка Сека Алексиќ не ја симнува насмевката од лицето, а погледнете што напиша за малиот Јован! (ФОТО)

Слободен печат

Здрав колач со чиа семе и чоколадо

Слободен печат

Не сте виделе ваква баба: Има 63 години, а изгледа како да има 23! (ФОТО)

Слободен печат

Девет работи кои ќе ви се случат доколку се впуштите во врска со најдобриот пријател!

Слободен печат

Кој би рекол: Познатиот актер ги допирал, ги гризел…. (ФОТО)

Слободен печат

Маж се самоуби пред Парламентот во Белград

Слободен Печат