Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО)

Лејди Гага од сета оваа ситуација за среќа излезе неповредена.

Светски познатата Лејди Гага падна од сцената на својот последен настап во Лас Вегас, а за сето тоа беше виновен неспретниот обожавател.

Таа го повика својот фан и веднаш му скокна во рацете. Таа започна да „го јава“ а момчето не успеа да ја додржи, па така и двајцата се струполија од бината. За среќа таа не е повредена од падот.

– Ние толку многу се сакаме што заедно паднавме од сцената. Паднавме во прегратка еден на друг. Ние сме како Џек и Роуз од филмот „Титаник“. Мислам дека треба да пиеме чај после ова “, рече Гага.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close