Ќерката на Мадона во модна оргија во Мајами, а покажа и влакнести пазуви (ВИДЕО)

Ќерката на Мадона, Лурд Леона (23) беше една од учесничките на екстравагантната модна ревија на една позната марка од Мајами, која на крајот се претвори во вистинска оргија.

Таа на себе носела долг фустан со цветен дезен, а со оглед на тоа дека долго време е поборник на природниот изглед, од под нејзините пазуви можело да ѝ се видат влакната.

Младата Лурд била ѕвезда на ревијата со оглед на тоа дека ја затворила со танцување, пред да им се придружи на останатите манекенки на големата платформа.

Кога се придружила на останатите модели, ревијата се претворила во оргија со оглед на тоа дека секој имал свој партнер. По едно време сите колективно започнале да се соблекуваат и да разменуваат нежности.

Исто така и Леона имаше партнерка со која разменуваше страсни бакнежи.

Поглендете:

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат