Ја затегна половината и ги зголеми градите: Зорана ја фотошопираше сликата и се посрамоти! (ФОТО)

Познатата српска блогерка Зорана Јовановиќ на социјалните мрежи објави фотографија, а потоа и снимка, а она што е очигледно е разликата во нејзиниот изглед.

Се делува дека Зорана си поиграла со фото-шоп, а тоа го констатираа нејзините следбеници. На Твитер се нижеа коментари, а тие кои ја споредуваа сликата и видеозаписот, тврдат дека претерала со обработката.

 

View this post on Instagram

 

Staying home but still choosing what to wear every morning @lidlsrbija #crivit

A post shared by Zorana Jovanovic (@zorannah) on

На фотката која ја објавила јасно се гледа дека е намалена половината, за разлика од видеото. Исто така  може да се забележи дека Зорана си „играла“ фотопшоп и на нејзините гради, па за тоа тие изгледаат поголеми од тоа што се. Фановите и порачаа дека со ваквите чекори само се посрамотува.

Прочитајте и...  Како маслото од семки од тиква делува на слабеењето
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет причини зошто мажите го обожаваат женскиот оргазам!

Васко Спасоски

Шероун Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Каква маскара да одберете според формата на вашите трепки, еве ги препораките

Слободен печат

Мартин Вучиќ објави заедничка фотографија со Драган и напиша нешто што ќе ве растажи сите! (ФОТО)

Васко Спасоски