Ја нема веќе фонтаната кај ЖАБАР! (ФОТО) – Слободен печат
Ваш агол

Ја нема веќе фонтаната кај ЖАБАР! (ФОТО)

Фонтаната на Кеј, во близина на ресторанот „Жабар“ е извадена.

Секој ден поминуваме оттука и секогаш има барем 2-3 луѓе кои пијат вода на фонтаната. Зошто ја извадија фонтаната? Во близина нема ниту една друга, а на жешково на луѓето им треба вода, реагираат граѓаните.

Фото: Слободен печат
Фото: Слободен печат
Фото: Слободен печат

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close