4.2 C
Скопје

Идеален избор за најлудата ноќ: Безвременски класик во кој ќе заблескате како никогаш досега! (ФОТО)

Беспрекорен изглед каков што нуди ова парче облека е доволна причина да го облечете на себе за новогодишната ноќ.

Малиот црн фустан е безвременско парче облека во кое секоја жена изгледа елегантно и заводливо.

Може да се носи во текот на целата година и се прилагодува со сите трендови и стилови. Благодарение на него жените добија повеќе слобода модно да се изразат и да експериментираат, а првиот ваков фустан го креираше познатата Коко Шанел во 1920 година.

Универзален и елегантен, малиот црн фустан, кој може да биде украсен и со светки, е идеален за новогодишниот стајлинг.

Доколку се одлучите за ваквиот фустан вие со сигурност ќе блеснете на најлудата ноќ.

Нормално можете да го прилагодите на себе си и својот стил, да додадете нешто црвено, светкаво, било што свечено и новогодишно, зависно од вашиот карактер.

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар