Граѓански организации во Вила Водно кај Пендаровски – Слободен печат
ВестиМакедонија

Граѓански организации во Вила Водно кај Пендаровски

Лицата кои ќе присуствуваат на средбите се потписници на отвореното писмо упатено до претседателот Пендаровски.

Претседателот Стево Пендаровски денеска во Вила Водно ќе прими претставници на здружени граѓански организации и иницијативи.

Лицата кои ќе присуствуваат на средбите се потписници на отвореното писмо упатено до претседателот Пендаровски на 30 октомври 2019 година, поврзано со заштитата на животната средина.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close