19 C
Скопје

ФОТО: Весна Бејби со емотивна порака го честиташе роденденот на нејзиниот татко!

Познатата актерка Весна Петрушевска – Бејби преку социјалните мрежи го честиташе роденденот на нејзиниот татко Кире.

Петрушевска објави нивна заедничка фотографија, а во описот напиша и многу емотивна порака, која гласи вака:

„Секој човек може да биде татко, но само посебните можат да бидат тато!“.

 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vesna Petrusevska (@vesnapetrushevska)

На роденденската честитка се приклучи и познатата пејачка, инаку добра другарка на Весна, Тијана Дапчевиќ.

Поврзани вести

Сара Мејс сподели семејна фотографија: Само ние четворица – па веднаш следеа дополнителни прашања

И. Т.

Вкусни идеи: Како да ги искористите останатите вапсани јајца

Слободен Печат

Вежбање за време на бременоста: Зошто пилатесот е корисен за трудниците?

Лиам Хемсворт на чекор до веридба со Габриела: Тој е подготвен повторно да биде сопруг, ја преболи Мајли Сајрус

Слободен Печат

ФОТО | Шакира со апел за протестите во Колумбија: Неприфатливо е мајката да го изгуби своето дете поради бруталност

Слободен печат

Равенка ги скара луѓето на социјалните мрежи, дали вие можете да ја решите?

Слободен Печат

Остави Коментар