ФОТО | „Кога ќе ме лаете дека сум боцкана и тегната, ѕирнете ја сликава и пукнете си по шавови“: Ивана Кнез им возврати на „хејтерите“

Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram

Ивана Кнез не дозволува годините да го менуваат нејзиното тело, таа го менува, работи на својата надворешна, но и внатрешна убавина и навистина блеска, но тука голема улога играат и гените.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IKnez Drama Lovecats (@dramaknez)

Кнез е една од нашите најпознати концептуални модни креаторки е многу гласна на социјалните мрежи, отворено зборува за менливоста на телото, менталното здравје и личниот прогрес. Постојано споделува лични импресии и ги мотивира своите пријатели и обожаватели дека може да биде подобро, дека многу малку е потребно за многу среќа.

Фото: Принтскрин / Instagram

Неодамна на социјалните мрежи, дизајнерката сподели постара фотографија од својата мајка. Јулија Кнез е прекрасна дама, а убавината е наследна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IKnez Drama Lovecats (@dramaknez)

Кога ќе ме лаете дека сум боцкана, тегната и филована ѕирнете (зирнете) ја сликава и попуцајте си по шавови Мама ми, стои во описот на фотографијата на која мајката на Ивана, Јулија Кнез веројатно е фотографирана на возраст приближна на нејзината ќерка и изгледа фантастично.

Видео на денот