12 C
Скопје

ФОТО: Антониа Гиговска во кратки панталони ужива на снегот

Антониа Гиговска на својот инстаграм – профил објави фотографии како ужива на снегот.

Instagram
Instagram

Локацијата е откриена, Антониа заедно со момчето Иван Јованов и пријателите ужива на Попова Шапка бидејќи снежната покривка во градот се стопи.

Instagram
Instagram

Антониа е облечена во син едноделен комплет, очила за скијање и „moon“ чизми, а интересното е што комплетот е со кратки ногавици, но сонцето и љубовта се тука да ја стоплат нашата млада пејачка.

Прочитајте и...  Анџелина Џоли ја продаде сликата на Черчил која ѝ ја подарил Бред Пит

Поврзани вести

Ново истражување: Зошто состаноците на „Zoom“ нè исцрпуваат и како да се минимизира тоа

Слободен Печат

Вил Смит размислува да влезе во политиката

Слободен Печат

Анџелина Џоли ја продаде сликата на Черчил која ѝ ја подарил Бред Пит

Слободен Печат

Кристина Бошнакова ни препорачува: Израдувајте ги најблиските со превкусен колач од чоколадо и шумско овошје

СП.

Д-р Крстеска: Со протоколот на липосукциска исхрана, мастите се претвораат во енергија

Јасмина Кантарџиева Димков

„Фрајле“ добија конкуренција: „Камби“ е новиот сплитски машки состав кој добро пее и уште подобро изгледа

Слободен Печат

Остави Коментар