Емили Ратајковски позираше топлес, долниот дел од фотките ќе ве разочара (ФОТО)

Моделот и актерката Емили Ратајковски ги почасти фановите со топлес фотографија со која ја рекламира новата колекција од својот бренд.

Емили градите ги прекри со раце и облече само хеланки до колена и чизми за јавање, но на никого не му беше јасно како сето тоа можеше да заврши во една комбинација.

View this post on Instagram

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Она кога имаш возење точак и јавање коњ во ист ден, а мораш да се фотографираш и топлес“, е само еден од коментарите на зачудените следбеници, кои се разочарани од долниот дел на сликата.

Како и повеќето провокативни фотографии на Емили Ратајковски, така и оваа собра повеќе од половина милион лајкови за помалку од 3 часа.

Емили на Инстаграм ја следат 22,5 милиони луѓе, а признава дека најчесто ја фотографира нејзиниот сопруг.

Прочитајте и...  Обрнете внимание - Протеините се незаобиколен дел на силниот имунолошки систем

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат