17.8 C
Скопје

Tag : разочара

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Совршен црн фустан и „позајмено лице“: Рене Зелвегер ги разочара фановите

Слободен печат
На 78-то доделување на Златниот глобус се појави и оскаровката Рене Зелвегер… Славната актерка Рене Зелвегер на доделувањето на Златниот глобус собра најмногу коментари, како...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Метју Пери ги разочара фановите со изгледот: Гол задник, повеќе од 25 килограми вишок… (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот актер покажа повеќе од што сакаше, кога излезе од својот автомобил во Лос Анџелес… Славниот холивудски актер и ѕвездата на хумористичната серија „Пријатели“, Метју...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Светски позната пејачка не смее да си го дозволи ова“ – Освен што шокира на настапите, Лејди Гага шокира и на улица (ФОТО)

Слободен печат
Кога Лејди Гага се појавила на улиците на Лос Анџелес, следеле коментари кои не биле ниту малку благонаклонети. Нејзиниот избор на аутфит овојпат не наишол...
Еспресо Мода

Класичен пример како не треба да се облекувате: Ким Кардашијан ги разочара модните критичари! (ФОТО)

Слободен печат
Ким зачекори на црвениот тепих, а сите погледи беа насочени кон неа, но од ниту малку позитивни работи. Нејзиниот избор на гардероба ги остави во...
Еспресо Мода Шоу биз

Сте слушнале за „Самосвесен рап“? Никој нема, бидејќи Никол допрва ќе ни го презентира! (ФОТО)

Слободен печат
Се сеќавате на Никол Ричи, ќерќата на познатиот Лионел Ричи? Заедно со Парис Хилтон, Ники дебутираше во реалното шоу „The Social Life“, за кое слободно...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски позираше топлес, долниот дел од фотките ќе ве разочара (ФОТО)

Слободен печат
Моделот и актерката Емили Ратајковски ги почасти фановите со топлес фотографија со која ја рекламира новата колекција од својот бренд. Емили градите ги прекри со...