13 C
Скопје

Емили Ратајковски го очекува првото дете?

Многубројните фанови кои ја следат манекенката Емили Ратајковски се уверени дека таа преку фотографија најавила дека таа и нејзиниот сопруг Себастијан Беар Меклард го очекувааат своето прво дете.

Главната причина на овие шушкања е нејзиниот натпис под фотографијата „мама и тато“.

View this post on Instagram

Mom and Dad

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

На споменатата фотографија таа позира во фармерки и бела кратка маика благодарение на која се гледа нејзиниот најголем адут, а тоа е рамниот стомак, но нејзините следбеници на Инстаграм се убедени дека таа со оваа фотографија сакала да покаже дека очекуваат дете и дека тоа е нејзиниот начин да проговори за родителството.

https://www.instagram.com/p/B0y3Lt1BdTo/?utm_source=ig_embed

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар