• мама

ФОТО: Јелена Ѓоковиќ со прекрасна фотографија на Инстаграм – Деца, овде мама и тато се венчаа…

Јелена Ѓоковиќ на својот Инстаграм профил сподели една прекрасна фотографија од едно посебно место за неа и Новак. Еден од најдобар тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена се венчаа во Црна Гора пред неколку години, а сега Јелена сподели фотографија со најмладите и најслатките членови на семејството. На фотографијата позира со нивните деца Стефан …

ФОТО: Јелена Ѓоковиќ со прекрасна фотографија на Инстаграм – Деца, овде мама и тато се венчаа… Read More »