Tag : очекува

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 27 мај – Погледнете што ве очекува оваа среда

Слободен печат
Овен Бидете внимателни кому ја давате својата доверба. Можно е да се случи да се опкружите со погрешни луѓе. Ве очекува интересна ситуација на полето...
Вести Економија

Ангеловска-Бежоска: Не се очекува пораст на стапката на инфлација

Не се очекува пораст на стапката на инфлација, очекувањата за движењата на цените на примарните производи до крајот на годината се коригирани надолу, вели гувернерката...
Вести Македонија

Вакцина за коронавирус најбргу може да се очекува за една година

Вакцината за коронавирусот не би можело да се очекува да биде произведена до крајот на оваа година. Процесот за секоја вакцина е долготраен и со...
Вести Македонија

Џан Ѕуо: До крајот на месецов се очекува кинеската помош

Со заеднички напори, без дискриминација да се бориме против пандемијата на Ковид-19 и со меѓусебна соработка на земјите во светот да го зајакнеме здравствениот систем...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 9 април – Погледнете што ве очекува овој четврток…

Слободен печат
Овен Го покажувате својот максимум на работа. Вашата кариера и денес ќе стагнира но не се грижете следат подобри денови во блиска иднина. Секоја деловна...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 6 април – Прочитајте што ве очекува овој понеделник

Слободен печат
Овен Малку сте мрзливи и безволни, поради што ќе се чувствувате многу лошо. Чувајте се од можни сплетки и местенки. Ве очекува поддршка од блиско...
Забава Магазин

Хороскоп за 05 февруари – Прочитајте што ве очекува оваа среда!

Слободен печат
Овен Сакате да го промените односот со колегите и соработниците? Време е да ја промените стратегијата. Заљубени сте и среќни. Вашата насмевка го покажува тоа....
Забава Магазин

Хороскоп за 24 Јануари – Што ве очекува овој петок?

Слободен печат
Овен Доколку се занимавте со приватна рбаота, пред вас е ден полн предизвици и нови компликации кои тешко ќе ги надминете. На љубовното поле ќе...
Забава Магазин

Хороскоп за 22 јануари – Погледнете што ве очекува оваа среда!

Еспресо
Овен На полето за работа ви доаѓа големо растеретување и убави вести кои ќе ви ги донесат вашите блиски соработници. Можете да очекувате прилика уште...
Забава Магазин

Хороскоп за 18 јануари – Прочитајте што ве очекува оваа сабота!

Слободен печат
Овен Може да дојде до помирување со личноста со која не сте контактирале. Партнерот добро ги разбира вашите желби, но врз основа на вашите емотивни...