Додека бил со семејството кај Катлановска бања му се слошило, паднал и починал на лице место – Слободен печат
Хроника

Додека бил со семејството кај Катлановска бања му се слошило, паднал и починал на лице место

На 03.07.2019 во 17.50 часот во СВР Скопје било пријавено дека на З.А.(63) од с.Арачиново, скопско, додека бил со членови од семејството во близина на Катлановска Бања, му се слошило и паднал, по што починал на местото.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено на семејството.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close