Дали сте доволно храбри за овој тренд? Мажите сигурно ќе бидат воодушевени (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

Дали сте доволно храбри за овој тренд? Мажите сигурно ќе бидат воодушевени (ФОТО)

Се потрудивме да дознаеме што е хит понуда за оваа сезона. Дали сте доволно храбри за овој тренд?

Се поблиску сме до топлото време и омилените летни активности, па вистински момент е за обновување на гардеровбата и нормално – нов костим за капење, а што во моментов е во тренд?

Се потрудивме да дознаеме што е хит понуда за оваа сезона.

Не сме сигурни дека токму сите дами ќе имаат храброст да се впуштат во авантурата наречена „underboob“, кој, наместо да го открива деколтето, всушност ги открива градите од нивната долна страна.

Модните блогерки и инфлуенсерки за себе веќе набавија по неколку вакви парчиња, што покажува дека овој тренд во брзо време ќе стане масовен.

Дали сте подготвени волку да се покажете?

Едно е сигурно – мажите ќе бидат воодушевени!

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close