Бекамови ги разлутија соседите: Ги молат да престанат со преправање на имотот

Дејвид и Викторија Бекам имаат големи планови за нивниот дом во Котсволд.

Сакаат да направат куќичка за обезбедувањето за да може имотот и куќата да се надгледуваат 24 часа, тунел под куќата, вински подрум и големо езеро за пливање.

Овие планови воопшто не им се допаѓаат на соседите, кои веќе им се обратиле на властите и побарале од нив да ги спречат Бекамови да ги направат сите овие градби во селото.

Profimedia

„Тие сакаат да го донесат предградието во селото. Ако ги сакаат сите тие работи, зошто не си најдат имот што ќе биде доволно голем за да го собере сето тоа“, се жалат соседите.

Бесните жители на селото се плашат дека проектот ќе придонесе да се градат повеќе такви објекти во иднина и дека таквите проекти ќе бидат погубни за околината.

Прочитајте и...  Хроно појадок: Зучини тава

The lake takes up a huge area and is 91 meters wide

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат