19 C
Скопје

Актерката Весна Петрушевска – Бејби се подмлади! (ФОТО)

Една од нашите најпознати актерки, Весна Петрушевска – Бејби за разлика од некои нејзини колешки од естрадата, не крие дека веќе користи методи за да добие помлад изглед на своето лице.

Познатата актерка на социјалните мрежи сподели фотографии на кои мoже да се види како и се вбризгува ботокс и филери на нејзиното лице.

Исто така Весна пред неколку месеци за првпат ја корегираше и устата, иако и  важеше за некоја која може да се пофали со природни полни усни.

Погледнете ги фотографиите кои таа ги објави на социјалните мрежи:

Поврзани вести

ФОТО: Шерон Стоун воодушевува во едноделен костим за капење

Слободен Печат

Започна средбата помеѓу Пендаровски и Мицкоски

Слободен печат

Филипче: Нема ништо тајно и сомнително при набавката на кинеските вакцини

Слободен печат

Најдобрите македонски диџеи: 9 мај – резервиран за „Фјужн фестивал“

Слободен Печат

Актерот Метју Пери флертувал со 19-годишна девојка: Дали сум стар колку татко ти?!

Слободен Печат

Сара Мејс сподели семејна фотографија: Само ние четворица – па веднаш следеа дополнителни прашања

И. Т.

Остави Коментар