VISION Отворени Денови 2019 (ВИДЕО)- Слободен печат

VISION Отворени Денови 2019 (ВИДЕО)

Екипата на „Слободен печат“ беше дел од настанот Отворени Денови 2019 во организација на компанијата VISION која на македонскиот пазар постои повеќе од 20 години.

Притоа разговаравме со основачот и извршниот директор на компанијата, Љупчо Николовски кој ни објасни со кои технолошки новитети располагаат и што можат да им понудат на потенцијалните купувачи.

Повеќе информации можете да погледнете во видеото кое го подготвивме.

 

Прочитај повеќе

Виц на денот: Храброст

Слободен печат

Со женска рака: Поезија од Снежана Стојчевска

Слободен печат

Вашиот адолесцент и сексот: Теми за кои мора отворено да зборувате

Слободен печат

Без титула, но и без пари: Хари и Меган ќе живеат само од лични приходи

Слободен печат

Колку прегратки дневно му требаат на вашето детенце?

Слободен печат

5 превкусни рецепти за вашето бебенце

Слободен печат

Остави Коментар

eight − 2 =

Прочитај повеќе

Чорба од лук, ем вкусна ем најдобар антибиотик

Слободен печат

Почина мајката на славната пејачка Селин Дион

Најголемите диктатори, освојувале земји во кои самите биле странци (2 дел)

Слободен печат

Идеи за подароци според хороскопските знаци

Слободен печат

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Слободен печат

Микро чантичките се вратија на голема врата

Слободен печат