VISION Отворени Денови 2019 (ВИДЕО) – Слободен печат
МагазинСлободна ТВТехнологија

VISION Отворени Денови 2019 (ВИДЕО)

Оваа компанија постои на македонскиот пазар повеќе од 20 години.

Екипата на „Слободен печат“ беше дел од настанот Отворени Денови 2019 во организација на компанијата VISION која на македонскиот пазар постои повеќе од 20 години.

Притоа разговаравме со основачот и извршниот директор на компанијата, Љупчо Николовски кој ни објасни со кои технолошки новитети располагаат и што можат да им понудат на потенцијалните купувачи.

Повеќе информации можете да погледнете во видеото кое го подготвивме.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close