Викторија и Дејвид Бекам ги крстија децата, а кума им беше Ева Лонгорија! (ФОТО)

Еден од најславните парови, Викторија (45) и Дејвид Бекам (44), ги крстија синот Круз (14) и ќерката Харпер (8), а кумови им се Ева Лонгорија и режисерот Гај Ричи.

„Денес сум многу горда, бидејќи Харпер и Круз беа крстени пред нашите пријатели и семејството. Не можам да бидам погорда на своите деца, благодарна сум на своето семејство и на прекрасните кумови. Ве сакаме Ева, Кен, Марк и Дејвид“, напиша Викторија на друштвените мрежи окрај сликата од крштевката.

На сликата со Бекамови се и пејачот Марк Ентони (51), како и двајцата постари синови Ромео и Бруклин, кои се веќе крстени, а чиј кум бил нивниот долгогодишен пријател, музичарот Елтон Џон.

„Огромна чест ми е што сум кума на најслаткото девојче на светот. Те сакам Харпер“, напиша Ева Лонгорија покрај истата слика на својот инстаграм-профил.

Марк Ентони и Дејвид Бекам подоцна прекрасно се забавуваа на прославата, а Викторија се запраша: „Дали постои нешто што господинот Бекам не умее да го направи?!“.

Instagram
Instagram
Прочитајте и...  Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат