18 C
Скопје

ВИДЕО: Сеќавање на деновите пред пандемијата – Уште една песна на Вин Дизел

Вин Дизел, ѕвездата на филмот „Fast & Furious” го насочи својот талент кон музиката и го објави својот втор синг по ред.

Додека филмската индустрија е на пауза поради пандемијата, Дизел пронашол начин да остане активен.

После „Feel Like I Do”, тој објави уште еден сингл под називот „Days Are Gone”, кој говори за тоа како се чувствуваме сите кога носталгично се сеќаваме на времето пред пандемијата.

„Песната не е за пандемијата, но луѓето ќе се поистоветуваат со носталгичните елементи на песната. Сакав песната да зрачи со оптимизам“, изјави Дизел.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 3 март: Ви претстојат позитивни промени во љубовта

Поврзани вести

Што не треба да се јаде и пие кога се земаат антибиотици?

Слободен печат

Дино Мерлин: Поради тешката болест бев како билка

Слободен Печат

Британски таблоид треба да и исплати отштета од половина милион евра на Меган Маркл

Слободен печат

ФОТО | Бритни Спирс објави емотивна фотографија: По долго време повторно ги покажа синовите

Слободен печат

ВИДЕО | Како да ја исфенирате косата како вистински професионалец: Трик кој е пожелно да го знае секоја жена!

Слободен печат

Го допивате кафето неколку часа подоцна од подготовката? Прочитајте дали е здрава оваа навика

Слободен печат

Остави Коментар