Весна Змијанац фатена во издание во какво досега не сте ја виделе (ФОТО) - Слободен печат

Весна Змијанац фатена во издание во какво досега не сте ја виделе (ФОТО)

Пејачката Весна Змијанац живее како и целиот нормален свет, а тоа го докажува и фотографијата на која Весна е во опуштено издание, без шминка додека оди на пазар.

Имено, Весна е уловена од тимот на „Paparaco Lov“ додека посетувала еден пазар во Белград, и како што велат тие, ја уловиле како прави неколку прекршоци.

Таа, според нивните зборови, се паркирала на место резервирано за инвалиди – што е строго казниво, а потоа тргнала да испазари.

Таа на пазарот разгледувала и долна облека, а како што пренесуваат тие, по пазарењето кога тргнала назад до автомобилот, преминала на улица далеку од пешачкиот премин.

Foto: Paparaco Lov

Прочитај повеќе

Одри Хепберн почина на денешен ден во 1993 година

Слободен печат

Јелена Карлеуша снима дует со трансвестит од Јужна Америка: Се вика Пабло и велат дека има подобар задник од 90 отсто од жените!

Слободен печат

Младата актерка воодушеви со невообичаената модна комбинација! (ФОТО)

Слободен печат

„Животот ми се промени…“: Пејачката Елена Миленковска се повлекува од натпреварување во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Слободен печат

На денешен ден починал еден од најголемите југословенски писатели Бранислав Нушиќ!

Слободен печат

Ова се најчестите причини зошто жените се одљубуваат!

Слободен печат

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski 06/12/2019 - 09:39 at 09:39

Добро е што нема мали деца околу нејзе и во сон ке скокаат сироти. права бабарошка! го изгубила огледалцето? за да и каже кој е најубав на светот?

Reply

Остави Коментар

2 − one =

Прочитај повеќе

Животот ѝ се насмевна на Атиџе: Општина Лозово ќе ја вработи, ќе го смени покривот и ќе ѝ овозможи да снима песни (ФОТО)

Слободен печат

Бугарската секс бомба му се заблагодари на Ѓоковиќ за видео снимката од соблекувалната (ВИДЕО)

Слободен печат

Ева Лонгорија го привлече целото внимание на црвениот тепих со своето длабоко деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Мистериозна пештера во близина на Атина: Звуците за кои нема објаснување ги полудуваат посетителите (ФОТО)

Слободен печат

Почина најнискиот човек на светот: Не се сметам себеси за мал (ФОТО)

Слободен печат

НЕВЕРОЈАТНИ ТРАНСФОРМАЦИИ: Славни личности кои направија драстична разлика во килограмите (ВИДЕО)

Слободен печат